התקשרו כבר עכשיו:
072-3952-137
אנחנו נמצאים כאן: תל אביב שונצינו 13
חפשו אותנו:
X

מידע נוסף בנושא:  שלב 5

  השיטה: מעקב אחר ההתקדמות עד להגעה לתוצאה הרצויה

  על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל הנוגע לירידה במשקל, הורדת אחוזי שומן והגדלת מסת שריר תוך שימור מראה מחוטב, חשוב לבצע מעקב התקדמות שגרתי פעם בחודש לכל הפחות. כך, במהלך פגישות המעקב ניתן לשנות ולדייק את התפריט התזונתי ואת תוכנית האימונים על מנת להגיע מחודש לחודש לתוצאות הרצויות. בנוסף חשוב לזכור כי ירידה במשקל וחיטוב הם לא תהליכים קצרים כלל והם לוקחים כמה חודשים לכל הפחות, ולכן התמדה ושמירה על רמת מוטיבציה גבוהה מהווים חלק ניכר מההצלחה של התהליך.

  פגישות המעקב יסייעו לכם גם לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה ויעזרו לראות את ההתקדמות שנעשית לאורך הדרך, להתגבר על התסכול והקושי וכמובן גם להמשיך לדייק ולשפר את התהליך כולו. בפגישות ניתן יהיה לבדוק אילו תרגילי כושר אתם מבצעים, כמה משקל אתם מרימים באימוני הכוח ומהי רמת הטכניקה שלכם, כמו גם לשפר ולשנות את התפריט התזונתי שלכם.

  דור אקשטיין הוא מאמן כושר ומומחה תזונה אשר פיתח שיטה ייחודית לירידה במשקל, חיטוב, העלאת מסת שריר והורדת אחוזי שומן בהתאמה אישית למבנה גופו, יכולותיו, אופיו והעדפותיו של כל מתאמן ומתאמן. בנוסף, כחלק מהעבודה בשתי הקליניקות שלו בתל אביב ובקריית חיים (סניף צפון) כל מתאמן עובר פגישה ראשונית בה נבחנים היעדים שלו, מבנה גופו, מצבו הנוכחי מבחינת אחוזי שומן וכמובן נבנית בעבורו תוכנית אימונים ותזונה בהתאמה אישית. מדי חודש, תבוצע פגישת מעקב אחר ההתקדמות בקליניקה או בווידאו, בהתאם להעדפת הלקוח. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו אלינו ונשמח להתחיל איתכם את השינוי!    

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל