התקשרו כבר עכשיו:
072-3952-137
אנחנו נמצאים כאן: תל אביב שונצינו 13
חפשו אותנו:
X

מידע נוסף בנושא:  שלב 4

  השיטה: בניית תפריט תזונה ותוכנית אימונים מותאמת אישית

  סקרים מראים כי חלק ניכר מהאנשים אינם מרוצים ממראה גופם, על כמה וכמה בעידן הרשתות החברתיות שמביא עימו לחצים ל"גוף המושלם" שלא היו קיימים בעבר, ובעקבות כך רובנו עברנו אין ספור ניסיונות לא מוצלחים של דיאטות ושגרות אימונים אשר השאירו אותנו מתוסכלים, עייפים ורעבים. עם זאת, אל תאמרו נואש- על אף התסכול שנובע מניסיונות עבר כושלים לירידה במשקל וחיטוב, קיימת דרך לירידה במשקל, הורדת אחוזי שומן, חיטוב והעלאת מסת שריר מבלי להתענות, לרעוב ולהתאמן מדי יום ביומו.

  אלפי מחקרים הוכיחו כי תזונה ופעילות גופנית יחדיו משפיעים באופן ישיר על משקל גופינו, כמו גם אחוזי השומן והשריר בו, ולכן האיזון ביניהם לבין הגנטיקה הבסיסית, מבנה גופו של אדם, העדפותיו ואופיו הם אלו שיאפשרו את ההגעה ליעדים הנכספים ולמנוע עליה במשקל לאחר תקופה.

  דור אקשטיין הוא מאמן כושר ומומחה תזונה אשר למד וחקר את התחום על בוריו, ואף פיתח שיטה ייחודית לירידה במשקל, חיטוב, צמצום אחוזי שומן והגדלת מסת השריר תוך התאמה למבנה גופו של אדם בעזרת בניית תוכנית תזונה ותוכנית אימונים מותאמת אישית. מחקרים מראים כי ישנם 3 סוגי מבנה גוף בסיסיים אשר מרבית האנשים נכללים במידה זו או אחרת באחת הקטגוריות, ולכל סוג מבנה גוף קיימים מאפיינים שונים שמשפיעים על יכולתו לפתח מסת שריר, לצמצם אחוזי שומן, כמו גם משפיעים על חילוף החומרים ועל רמת התיאבון של אדם. לכן, במקום להילחם בטבע השיטה של דור משתפת עימו פעולה, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל