התקשרו כבר עכשיו:
072-3952-137
אנחנו נמצאים כאן: תל אביב שונצינו 13
חפשו אותנו:
X

מידע נוסף בנושא:  שלב 3

  השיטה: בדיקת מבנה גוף, חילוף חומרים ואחוז שומן

  כידוע, לכל אדם ואדם יש מבנה גוף שונה- בין אם מדובר על יכולתו של אדם לפתח מסת שריר ולשרוף שומן או על קצב חילוף החומרים שלו, וכלה במבנה השלד שלו. עם זאת, למרות השוני ישנה גם חוקיות מסוימת הקובעת כי בסך הכל יש 3 סוגי מבני גוף נפוצים אשר כל אדם במידה זו או אחרת משתייך לאחד מהם. שמות מבני הגוף הנפוצים הם אנדומורף, מזומורף ואקטומורף, אשר לכל אחד מאפיינים שונים בכל הנוגע לחילוף החומרים, למבנה השלד, ליכולת פיתוח השריר וליכולתם לשרוף שומן.

  לכן, טרם בניית תוכנית אימונים ותזונה חשוב לבצע בדיקת מבנה גוף על מנת להתאים אותה למבנה הטבעי שלכם, מבלי להילחם בטבע. כמו כן, חשוב לבחון גם את אחוז השומן בגוף באופן מקצועי על מנת להבין היכן אנו עומדים בנקודת הפתיחה ולאן אנו רוצים להתקדם, מה הם היעדים שלנו.
  בקליניקה של דור אקשטיין, בפגישת האפיון הראשונית לאחר ההחלטה על היעדים, אנו בוחנים את מבנה הגוף של הלקוח או הלקוחה, בודקים כמה אחוזי שומן יש בגופו, מבינים לאיזו קטגוריה הוא משויך (אנדומורף, מזומורף או אקטומורף) ומה מאפייניה, ולפיך בונים יחדיו את תוכנית האימונים והתזונה, אשר גם תותאם באופן אישי להעדפות התזונתיות, לאורח החיים, ולגופו של הלקוח.

  זכרו כי אין "מבנה טוב" או "מבנה רע", לכל מבנה גוף יש את היתרונות והחסרונות שלו ועל מנת להגיע למראה הגוף האידיאלי בעבורכם יש ללכת עם הטבע ולא להילחם בו. מעוניינים להתחיל את התהליך? צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל