התקשרו כבר עכשיו:
072-3952-137
אנחנו נמצאים כאן: תל אביב שונצינו 13
חפשו אותנו:
X

מידע נוסף בנושא:  שלב 2

  השיטה: רצונות ויעדים, ניסיון עבר, התנהלות יומיומית והעדפות תזונתיות

  בעידן של המדיה החברתית ללא ספק כולנו מרגישים במידה זו או אחרת את הלחץ להיראות טוב, להיות בכושר ולפרסם זאת. עם זאת, לא תמיד זהו תהליך פשוט, ורבים מאיתנו מרגישים חוסר ביטחון מסוים בנוגע לחיצוניות שלנו, הן בגלל כמה קילוגרמים עודפים והן בגלל מחסור במסת שריר או גוף שאיננו מחוטב בהתאם לסטנדרט הנוקשה שניתן לראות היום בכל רשת חברתית. אף על פי שההגעה אל יעדיי הגוף האידיאלי בעבורנו היא לא תמיד תהליך קל ומהיר, בסופו של יום, עם ההכוונה הנכונה וכוח רצון זה אפשרי.

  כמו כן, חשוב לזכור כי כולנו אנשים שונים עם מבנה גוף שונה, חילוף חומרים שונה, ניסיון חיים שונה, התנהלות יומיומית אינדיבידואלית והעדפות תזונתיות אישיות, אשר לעיתים מקשים על שמירת תפריט מוקפד ושגרת אימונים אינטנסיבית והגעה לתוצאות הרצויות. עם זאת, אין זה אומר שצריך לוותר מראש.

  כאשר תגיעו אל הקליניקה של דור אקשטיין בתל אביב או בקריית חיים (סניף צפון), הצוות המקצועי שלנו ישב איתכם לפגישה ובה יבוצע אבחון מסודר אודותיכם, על מנת להתאים את התוכנית באופן אישי עבורכם, בהתאם לניסיון העבר שלכם עם תוכניות אימונים ותוכניות תזונתיות, להעדפות התזונתיות שלכם- האם יש מזונות שאתם לא אוהבים או לחילופין לא יכולים בלעדיהם, וכמובן גם לפי ההתנהלות היומיומית וסדר היום הקבוע שלכם.

  בסופו של יום, על מנת להגיע לייעדי הגוף שלכם ולשמר אותם לאורך זמן עליכם להתמיד בשגרת התזונה והאימונים, ולכן עליה להיות נוחה ומותאמת לחיי היום יום שלכם.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל