התקשרו כבר עכשיו:
072-3952-137
אנחנו נמצאים כאן: תל אביב שונצינו 13
חפשו אותנו:
X

מידע נוסף בנושא:  שלב 1

  השיטה: הגעה לקליניקה או שיחת וידאו

  כחלק מתהליך ירידה במשקל, חיטוב וכניסה לעולם הכושר ישנם כמה כללים שחשוב לעקוב אחריהם על מנת להגיע ליעדים ולשמור עליהם. אך ראשית, על מנת להתחיל את התהליך ולהתאים את טיב הפעילות הגופנית, התפריט ובכלל את התוכנית כולה יש להגיע לקליניקה, לבחון יחדיו את היעדים והמטרות שלכם, כמו גם את המצב ההתחלתי איתו אתם מגיעים- הן מבחינת אחוזי שומן והן מבחינת תזונה, מבנה גוף ועוד. בעת ההגעה לקליניקה תפגשו את הצוות המקצועי שלנו, המורכב ממאמני כושר מוסמכים, מקצועיים ובעלי ניסיון רב אשר יסייעו לכם לכל אורך הדרך עד להגעה ליעדים ולתוצאות הרצויות. בנוסף, בקליניקה שלנו תוכלו להכיר גם מתאמנים אחרים, לקבל השראה ולהגביר מוטיבציה כמו גם להכיר חברים חדשים.

  כמו כן, אנו מאמינים כי הקשר האישי והישיר אל מול הצוות שלנו באופן קבוע מוכיח את עצמו פעם אחר פעם, הן מבחינת שימור רמת מוטיבציה גבוהה לאורך כל התהליך, והן מבחינת ביצוע אופטימיזציה לתהליך עצמו בעזרת חידוד ושינוי תרגילים מומלצים ותפריט תזונתי בהתאם להתקדמות ולתוצאות.

  דור אקשטיין הוא מאמן כושר מוכר ומצליח אשר פיתח שיטה ייחודית לעליה במסת שריר, חיטוב וירידה במסת שומן המותאמת למגוון מבני גוף. לדור אקשטיין קליניקות בתל אביב ובקריית חיים (סניף צפון) והוא גם מעניק ייעוץ ומעקב לאורך כל התהליך בשיחות וידאו, לנוחיותם המלאה של לקוחותיו. כך, גם אם הגעה לתל אביב או לקריית חיים איננה נגישה ונוחה לכם, אתם לא תצטרכו להתפשר על תוכנית אחרת ותוכלו להתחיל את התהליך איתנו.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל